StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

Voorraad:29 stuks
Levertijd:Binnen 5 werkdagen
SKU:50FIBLCSC2
EAN Code:0065030803021

StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

Categorie:

Beschrijving

Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 2m lange 50FIBLCSC2 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zodat uw gegevens met hogere snelheden over langere afstanden worden overgedragen.

Elke duplex 50/125 multimode glasvezelkabel is afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

The StarTech.com Advantage

– Voor een optimaal gebruik van beschikbare kabelgoten met minimale installatieproblemen
– Glasvezelkabel zorgt voor een beter signaal over een grotere afstand
– Glasvezelkabels zijn de ultieme oplossing voor snelle gegevensoverdracht
– Met levenslange garantie door StarTech.com

Model2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC


Kenmerken

Lengte snoer2 m
Type glasvezelOM2
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2SC
Geslacht connectorMannelijk/Mannelijk
Kleur kabelOranje
Full duplexJa
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurMultimode
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij


Technische details

DuurzaamheidscertificatenRoHS
Bevat geenHalogeen


Verpakking

Breedte verpakking200 mm
Diepte verpakking220 mm
Hoogte verpakking26 mm
Gewicht verpakking44 g