StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km

Voorraad:1 stuks
Levertijd:Binnen 5 werkdagen
SKU:ET90110ST2
EAN Code:0065030846257

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km

Beschrijving

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezel

Met de ET90110ST2 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter (ST, 2 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via multimode glasvezel tot op 2 km verlengen.

Een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) naar afgelegen netwerksegmenten via een 100Base-FX glasvezel-backbone. De duurzame en handige Ethernet naar ST-glasvezel converter heeft een volledig stalen behuizing en kan eenvoudig via plug-and-play worden geïnstalleerd waarvoor vrijwel geen configuratie nodig is.

Voor nog meer veelzijdigheid kan deze glasvezel-converter onafhankelijk worden gebruikt, of worden geïnstalleerd in het 20-slot 2U-rack (ETCHS2U).

Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.

The StarTech.com Advantage

– Doorgeven van verbindingsverlies en statuscontrole op afstand voor een maximale uptime
– Zet Ethernet om naar glasvezel als onafhankelijk apparaat, of kan worden geïnstalleerd in de 20-slot behuizing ETCHS2U voor nog meer veelzijdigheid
– Robuuste, stalen behuizing voor duurzaamheid en gebruik in ruwe omgevingen

Model10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km


Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens200 Mbit/s
Converter input interface10Base-T
Converter output interface100Base-FX
Ethernet interface typeFast Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10,100 Mbit/s
Auto MDI/MDI-XJa
Duplex systeemVolledig, Half


Poorten & interfaces

Vezel-optische connectorST
ConnectiviteitstechnologieBedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten1
Fibre channel-poorten1
Aansluiting voor netstroomadapterJa


Prestatie

Maximaal bereik2000 m
Golflengte1310 nm
Draad modus structuurMultimode


Design

InternNee
Kleur van het productZwart
CertificeringCE, FCC


Energie

Spanning12 V
Output current1 A
Externe adapterJa


Beheerfuncties

Plug and playJa


Gewicht en omvang

Gewicht600 g


Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf0 - 60 °C
Temperatuur bij opslag-10 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 90 procent


Verpakking

Breedte verpakking207 mm
Diepte verpakking137 mm
Hoogte verpakking90 mm
Gewicht verpakking757 g


Inhoud van de verpakking

GebruikershandleidingJa


Technische details

DuurzaamheidscertificatenRoHS


Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH)95 x 160 x 20 mm
Full duplexJa