ACT RL9602 2m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Voorraad:893 stuks
Levertijd:Binnen 5 werkdagen
SKU:RL9602
EAN Code:8716065229370

LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel

Categorie:

Beschrijving

Advanced Cable Technology RL9602. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Blauw

ModelRL9602


Kenmerken

Lengte snoer2 m
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
Kleur kabelBlauw
Full duplexJa


Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter50/125 µm