ACT RL9515 15m LC LC Oranje Glasvezel kabel

Voorraad:14 stuks
Levertijd:Binnen 5 werkdagen
SKU:RL9515
EAN Code:8716065224719

LC-LC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

Categorie:

Beschrijving

Advanced Cable Technology RL9515. Lengte snoer: 15 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Full duplex, Kleur kabel: Oranje

ModelRL9515


Kenmerken

Lengte snoer15 m
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
Kleur kabelOranje
Full duplexJa


Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter50/125 µm