ACT RL8901 1m LC SC Geel Glasvezel kabel

Voorraad:58 stuks
Levertijd:Binnen 5 werkdagen
SKU:RL8901
EAN Code:8716065224528

LC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

Categorie:

Beschrijving

Advanced Cable Technology RL8901. Lengte snoer: 1 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex, Kleur kabel: Geel

ModelRL8901


Kenmerken

Lengte snoer1 m
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2SC
Kleur kabelGeel
Full duplexJa


Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter9/125 µm