ACT RL7510 10m LC ST Oranje Glasvezel kabel

Voorraad:6 stuks
Levertijd:Binnen 5 werkdagen
SKU:RL7510
EAN Code:8716065224337

LC-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

Categorie:

Beschrijving

Advanced Cable Technology RL7510. Lengte snoer: 10 m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex, Kleur kabel: Oranje

ModelRL7510


Kenmerken

Lengte snoer10 m
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2ST
Kleur kabelOranje
Full duplexJa


Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter50/125 µm