ACT RL1005 5m ST ST Oranje Glasvezel kabel

Voorraad:2 stuks
Levertijd:Binnen 5 werkdagen
SKU:RL1005
EAN Code:8716065170757

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

Categorie:

Beschrijving

ACT high quality patch kabels helpen u om uit uw netwerk de hoogste prestaties te halen.
Patch kabels zijn de kritische componenten tussen uw apparatuur en uw netwerk, daarom voldoen ACT patch kabels aan de internationale industriestandaarden en worden ze 100% getest.

ModelRL1005


Kenmerken

Lengte snoer5 m
Aansluiting 1ST
Aansluiting 2ST
Kleur kabelOranje
Full duplexJa


Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter62,5/125 µm