ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL9901) 1m LC LC Geel Glasvezel kabel

Voorraad:815 stuks
Levertijd:Binnen 5 werkdagen
SKU:RL9901

LC-LC 9/125um OS1 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 1m

Categorie:

Beschrijving

Kabel Duplex
Kleur Geel
Connectoren LC – LC
Vezel 9/125µm OS1
Diameter LC – LC mm
Kwaliteit Hoge kwaliteit
Mantel PVC

ModelLC-LC 9/125um OS1 Duplex 1m (RL9901)


Kenmerken

Lengte snoer1 m
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
Kleur kabelGeel


Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter9/125 µm